Правоохоронця, якого підозрюють у злочинах проти Майдану, призначили заступником поліції Черкащини

29 січня 2019, 15:40

Ігор Бабич - керівник департаменту превентивної діяльності Національної поліції України з 19 січня 2019 року призначений тимчасово виконувати обов'язки заступника начальника ГУНП в Черкаській області. Правоохоронець зі столиці буде опікуватись поліцією громадської безпеки на Черкащині. За інформацією центральних українських ЗМІ, полковнику Бабичу у 2017 році було оголошено підозру у злочинах під час Революції Гідності.  

Про це призначення журналістам "Про все" стало відомо з власних джерел.

Крім того, поліцейський чиновник керував поліцією під час останнього засідання сесії Черкаської міської ради, чим викликав неприхований інтерес з боку черкаських активістів.

У прес-службі Головного управління Національної поліції в Черкаській області підтверджують призначення Ігоря Бабича та зазначають, що полковник обійматиме посаду тимчасово, в період з 19 січня до 19 лютого. Із чим пов'язано призначення топ-чиновника Національної поліції заступником начальника ГУНП, в обласному управлінні не коментують.

Як свідчать численні публікації у всеукраїнських ЗМІ, Ігор Бабич проходив підозрюваним у справах проти Майдану за перевищення влади та службових повноважень. Зокрема, поліцейського підозрювали у координації силовиків, зокрема "Беркуту", під час штурму Майдану вдень 18 лютого, і впродовж нічного штурму 19 лютого 2014 року.

На це призначення відреагували й черкаські громадські активісти. Як повідомив у коментарі "Про все" голова ГО "Автомайдан-Черкаси" Сергій Яковенко, такі кадрові перестановки пов'язані з наближенням виборів Президента України.

- Після призначення Лютого (чинний керівник поліції Черкащини Валерій Лютий - ред.) ми вже нічому не дивуємося. Чим більш одіозні і цинічні кадри очолюють поліцію, тим для влади, яка хоче переобратися, краще. Звичайно,  ми будемо реагувати на це. Хоча таке призначення - як грім серед ясного неба, - повідомив активіст.

Учасник Революції Гідності, черкаський активіст Дмитро Кухарчук здивований, як людину, проти якої відкрито кримінальну справу могли призначити на таку посаду.

- Все залежить від того, на якій стадії наразі перебуває ця справа, чи ще йдуть суди тощо. Якщо суди тривають, і він досі залишається підозрюваним, то від активістів на це призначення точно буде реакція, - повідомив Дмитро Кухарчук.

На цій посаді "одіозний" полісмен змінив попереднього очільника поліції громадської безпеки Черкащини Ярослава Курбакова.

Фото: Вичерпно

У коментарі "Про все" пан Курбаков повідомив, що наразі він відряджений до Департаменту превентивної діяльності Нацполіції у зв'язку із сімейними обставинами.

Анатолий сказав:

пи..ть мацданутых нужно

Алена сказав:

Ви здивовані? Я – ні! Пам”ятаєте “публічну виставу” із Насіровим? Коли він, “смертельно хворий”, під ковдрочкою, лежачи, хнаходився у суді? Таке собі “янголятко”, ручки в нього “чисті”, нерухомості у Лондоні “немає” і ніякі мільйони (чи мільярди) не рокрадав. І – ЩО? Тепер він хоче стати нашим президентом…Навіть, зареєстрували. Це – нормально? Багато чого можна тут навести прикладів щодо тих, кто лізе до влади. І цей Бабич-не виключення.

Лена сказав:

“Анатолий”Бабич, перелогинься. “Мусора – не люди.”(с)

Вгору