На одному з черкаських маршрутів курсують російські автобуси

29 січня 2019, 16:05
На одному з черкаських маршрутів курсують російські автобуси

Фото тематичне

На маршруті №21, який обслуговує ПАТ «Черкасиавтотранс», курсують автобуси, які виготовлені в Росії.

Про це повідомив  член конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу на встановлення автобусних маршрутів Павло Мосійчук. Тому він вимагав скасування рішення конкурсного комітету про укладання договору із перевізником на цей маршрут, проте виконавчий комітет проголосував проти.

Павло Мосійчук зауважив, що автобуси у перевізника «Черкасиавтотранс» 2016 року випуску і виготовлені російським автомобілебудівним холдингом «ГАЗ». Також він зауважив, що на момент проведення конкурсу в цього перевізника не було сертифікату відповідності автобусів.

- Потрібно розуміти, що рішення по цьому об’єкту конкурсу приймала конкурсна комісія без відсутності сертифікату. Якщо скасувати зараз рішення конкурсного комітету, то нічого не зміниться, адже комітет знову прийматиме рішення на основі тих документів, які вже подані, хоч і без сертифікату відповідності, - додав Мосійчук.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко дав доручення провести службове розслідування стосовно роботи управління транспорту.

Анатолий сказав:

что за бред
Российские автобуссы это качество у нас их 79 процентов
никто не имеет права запрещать пркупать их!
далее ему только что вернулосьзрение?

Микола сказав:

Російські автобуси це якість? Ну да Mann, Merseedes, Neoplan ,це все фігня,а от ПаЗ або ГаЗ це прям “єталон” в пасажирських перевезеннях. Цікаво,як що Ви громадянин україни,чому коментуєте на росейском язіке?

В сказав:

В любом случае лучше гробовозов Богдан

В сказав:

Кстати граждане Украины не имею права говорить русском языке?

Микола сказав:

Громадяни Украни мають право розмовляти на будь якій мові, але дуже прикро ,що на п’ятому році війни ми користуємось мовою ворога.Я не розпалюю ворожнечу,просто мені ніяк не доходе до розуму,як можна жити в центрі України і так не поважати : мову, державу, людей і самих себе… Я ж неспроста за мову заговорив, одні купили автобуси інші спілкуються мовою окупантів бо свою вивчити взападло, чи може ви люди соромитесь на рідній мові розмовляти. Стою на зупинці, стоїть молодь курять,людей повно ,зробив зауваження,дим йде на дітей,замість того щоб мене підримати,ще й обматюкали бо я бачте до дітей чіпляюсь. Я зробив висновок для себе, ніодин президент, ні прим’єрміністр,ніхто не наведе тут порядок. Не дивлячись на те ,як я люблю свою державу, змушений буду виїхати за кордон, неможу жити серед таких людей … Вибачте ,накипіло!

Геннадий сказав:

Действительно бред.Жигули на дорогах,Российские товары в магазинах,родственники в россии и т.д. А автобусы служебное расследование…

Костя сказав:

Дуже прикро, що гроші за той злам пішли на розвиток економіки ворога. Відсотки повернуться кулями

Гоша сказав:

Так порежте их на мелолом, и не п**ди.. те,и ходите пешком, умники… мля.
А раз нет у нас ничего своего, так ездите на руских,и не свистите, г****ы и то китайские,страна мля, ПОЗОРИЩЕ, про**али, розп…л…. и все что от Союза осталось, а теперь как мишка лапу, главное четко глаза замылить патриотизмом вонючим, а все дыбили и ведутся, когда жить не за что.

Виктория сказав:

Микола, не начинай….

Черкащанка сказав:

СМІШНО!! Я навіть пам”ятаю, як вигравали цей тендер! Писали, скільки коштують ці ПАЗики. І наш мер тоді вже був при владі! Чому він НА ТОМУ ЕТАПІ ДОЗВОЛИВ завезти ПАЗи? А тепер, як “патріот”, потребує розслідування своєї ж халепи?! Ну давайте усіх, у кого є родичі в Росії, відправисо туди, а товари спалимо. А усіх, хто говорить російською – у “бобік” і зразу у в”язницю!)) Ви що, люди добрі! Що із вами?

Марія сказав:

Для чого розпалюєте ворожнечу? Вам мало горя на Донбасі?

Сергій Хоменко сказав:

Ну чому ж лише кілька, насправді у нас,в Черкасах “ПАЗики” російського виробництва-не така вже й рідкість.Ризикну припустити,що вони, ймовірно,потрапили в автобусний парк Черкас ще в передвоєнні часи,а наразі їх просто підремонтовують час від часу,щоб купи трималися,і більш-менш нормально працювали на маршрутах (щоправда,де в такому разі підприємці беруть до них запчастини-це теж вельми доречне запитання).У нашому місті деякі маршрути обслуговуються ними частково,а деякі-й повністю,той же 26-й маршрут наприклад.Хоча, заради справедливості,слід зауважити,що кількість “ПАЗів” не така вже й велика в порівнянні з тими ж “Богданами”,”БАЗами”й подекуди “Еталонами” ,що гасають по місту цілою ордою,і надійно зайняли собою переважну більшість маршрутів.Тут навіть влізати в статистику не потрібно,досить, пересуваючись містом, на кілька хвилин звернути увагу на те,які саме автобуси нас возять.Тож так,в Черкасах,на деяких маршрутах дійсно працюють “ПАЗики” (чому так сталося-то вже питання до перевізників,можливо їм,через здорожчання запчастин і пального,банально бракує грошей на новішу техніку,таке теж цілком ймовірно).Проте в порівнянні в рештою жовтих,зелених й іноді червоних(маються на увазі б/ушні “Мерседес”) пасажирських “коробків”, кількість “росіян” на наших вулицях таки доволі незначна,і це,цілком ймовірно,не нові машини,а ті,що опинилися в нашому місті ще перед війною.

Черкащанка сказав:

Це тільки ваші припущення. 2 роки тому був тендер і в ньому приймали участь і ті, хто поставляє ПАЗики. Нові. А поряд із новими давно “бігають” й старі, про які ви говорите.

Олег сказав:

Складається враження, що починається цькування перевізника 21 маршруту. На даний час проживаю в районі “Д” і можу сказати що автобуси їздять своєчасно,чисті, кондуктори і водії ввічливі. Бувають випадки коли вранці не зупиняються на деяких зупинках в час “пік” і тільки коли автобус переповнений

Вгору