Правоохоронці Черкащини, добровольчі формування та підрозділи тероборони заступили на нічне патрулювання

31 жовтня 2022, 23:12

Увечері, 31 жовтня, в Черкасах та області на спільне патрулювання заступили правоохоронці ГУНП в Черкаській області, патрульні, військовослужбовці територіальної оборони, військової служби правопорядку та добровольчі формування територіальних громад. Загалом про спокій черкащан дбатиме понад 150 правоохоронців та понад 200 допоміжних сил.

Патрулювання здійснюватиметься до 8:00 години ранку.

Особлива увага приділятиметься об'єктам критичної інфраструктури, комунальним підприємствам, банківським установам. Нагадуємо про дотримання комендантської години, правил проїзду блокпостів та дотримання алгоритму дій у разі повітряної тривоги.

"Якщо ви опинилися у скрутному становищі, або вашому життю чи здоров'ю загрожує небезпека, ви можете звернутися до правоохоронців безпосередньо на вулиці, або зателефонувати на спеціальну лінію 102 чи резервні номери ( 0671439395 - чергова частина (диспетчерська служба) УОАЗОР ГУНП та 0673801414 - відділ служби "102" УОАЗОР ГУНП та спеціальний номер «102» )", - зазначають у пресслужбі поліції Черкаської області.

Правоохоронці Черкащини нагадують про дотримання комендантської години, правил проїзду блокпостів та дотримання алгоритму дій у разі повітряної тривоги.

Такі патрулювання будуть проходити й надалі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору