Правоохоронці розслідують захоплення ЧПК рейдерами

21 червня 2015, 13:15

чпк

До Соснівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від начальника охорони ТОВ «Черкаська продовольча компанія» про те, що 17.06.2015 близько 20 години невідомі особи здійснили рейдерське захоплення підприємства. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Встановлено, що Господарський суд Черкаської області прийняв рішення про визнання ТОВ «ЧПК» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру. А 17.06.2015 близько 20 години визначений у постанові суду арбітражний керуючий здійснила дії щодо виконання вищевказаного рішення господарського суду та разом зі своїм помічником за підтримки невідомих 70 осіб, грубо порушуючи громадський порядок, із застосуванням фізичної сили, потрапили до приміщення ТОВ «ЧПК».

Соснівським РВ в м. Черкаси за даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене групою осіб). На даний час досудове слідство триває.

Поділитись

Коментарі

Вгору