Працюють до виснаження: Золотоношу звільняють від наслідків дводенної хуртовини

20 січня 2018, 13:40

Після страшного снігопаду, де випала місячна норма осадів, область фактично паралізована. У Черкасах – надзвичайний стан, Сміла, Умань та Звенигородка  – частково без світла та води, важка ситуація із очищенням доріг. У Золотоноші ж комунальні служби працюють до виснаження. Уже третю добу спеціалісти УЖКГ не сплять, інформує "Золотоноша".

 Окрім того, що заявки по очищенню вулиць приймаються на гарячій лінії міського голови, неофіційний «запис на очищення» оголосив у соціальній мережі начальник УЖКГ міста Олександр Флоренко. Загал долучився, було отримано навіть три заявки на ліквідацію негоди у обласному центрі. О 21:00 19 січня у Золотоноші працювала техніка СТОВ «Маяк». За допомогою снігоочисних машин вдалося максимально розчистити центральні артерії міста. О 6 ранку до роботи долучилися тракторці та Аванти. На сьогодні, крім основних, очищенно більше п’ятдесяти вулиць міста.

За словами старожили міста Ніни Горбик ще десять-п’ятнадцять років тому техніку і не чекали, справлялися власними силами. Зараз же знаєм точно – приїдуть. Можливо не через годину після негоди, бо вулиць у нас чимало, а трохи пізніше, але обов’язково до нас доберуться. У нашому районі переважно живуть пенсіонери і для нас дуже важлива така увага з боку влади.

Ірина Крамар, більш молодша мешканка міста, зауважує, що так звикли до хорошого, що вже чекають очисні відразу майже за хвилину після снігопаду. Зауважує дівчина, що дуже зручно тримати зв’язок із владними органами через соцмережі. Ми завжди в курсі міських справ та дій

За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, за вихідні планують розчистити і решту тротуарів, бо розуміють потреби людей.

Резюмовуючи зазначимо, що сильній громаді під силу впоратися із будь-якими погодними сюрпризами

Коментарі

Людмила сказав:

А про провулок 1Трудовий взагалі забувають,або мабуть і не знають,що такий є.Тут також люди проживають!

Вгору