Працівники сервісних центрів МВС Черкащини закликають автопокупців бути уважними

17 травня 2016, 16:06

2016-05-11-938

Працівники сервісних центрів МВС при проведенні реєстраційних операцій не рідко виявляють факти підроблених документів. Шахраї знаходять все нові і нові способи обману довірливих покупців, серед яких непоодинокі випадки виявлення фальшивих доручень на право користування автомобілем.

Тож, щоб уникнути неприємностей впевніться в дійсності нотаріального доручення, яке надає вам довірена особа продавця автівки, за допомогою отримання інформації з Єдиного реєстру довіреностей у вигляді скороченого витягу, який видається на Ваш письмовий запит приватними нотаріусами, державними нотаріальними конторами, державним підприємством «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України та його філій.

У скорочених витягах містяться дані про:

• реєстраційний номер і дату реєстрації довіреності (її дубліката) в Єдиному реєстрі;
• номери та серії спеціальних бланків нотаріальних документів, на яких викладено текст довіреності (її дубліката) - для довіреностей, посвідчених у нотаріальному порядку;
• дату посвідчення довіреності (дата видачі її дубліката);
• строк дії довіреності;
• номер запису в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, за яким посвідчено довіреність (видано дублікат довіреності);
• відомості про особу, яка посвідчила довіреність (видала дублікат довіреності);
• відомості про посвідчення довіреності в порядку передоручення або відомості про припинення дії довіреності.

Тому звертаємось до громадян, які мають бажання придбати у свою власність автомобіль по дорученню - не ризикувати, щоб не бути ошуканими. Краще зверніться в будь-який територіальний сервісний центр МВС області і в присутності адміністратора сервісного центру заключіть угоду договору-купівлі продажу автомобіля, яка є безкоштовною, інформуєть у Черкаськогому регіональному сервісному центрі МВС України.

Поділитись

Коментарі

Вгору