Працівники МНС та комунальники протягом доби рятували помешкання шполян від підтоплення

31 липня 2017, 10:35

Внаслідок несприятливих погодних умов 28 липня - сильна злива, град, пориви вітру - найбiльше постраждала Шполянщина. Так, у Шполі сильна злива затопила весь Мар’янвський масив та багатоповерхівки по вулиці Івана Гончара. Рятувальники пожежної частини і працівники комунальних служб понад добу боролися з наслідками негоди. Загалом було задіяно 5 одиниць техніки і 2 мотопомпи, інформують у Шполянській міській раді.

На перехресті вул. Старицького та вул. Торгової особовим складом мiсцевоi пожежно - рятувальноi частини за допомогою насосної технiки було відкачено воду з перехрестя вулиці та територii затоплених 5-ти приватних домоволодінь.

На вулицi І. Гончара, 23а, особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ, спільно з комунальними службами, аби запобiгти пiдтоплення пiд’їзду 5-ти поверхового житлового будинку, були виконанi роботи щодо ремонту водовідвідної труби. На вулицi О. Кондратюка на пiдтопленiй дiлянцi виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів.

Працівниками комунального підприємства «Комунальник-Сервіс» було надано допомогу з відкачування води у двох підтоплених домоволодіннях по вулицях Старицького та Черняхівського.

Під час негоди перебій із постачанням електроенергії у помешканнях шполян спричинив відключення води. Щоб відновити водопостачання протягом доби у місті працювала спеціальна бригада.

Поряд з цим, працівники КП «Благоустрій» проводили роботи з розчистки водостічної системи в центральній частині міста, зокрема на розі вулиць Соборної і Лозуватської, Лебединській та інших.

Також силами комунальників повністю провелась розчистка від нанесеного зливою сміття та болота проїжджої частини дороги Київського напрямку по вулиці Терешківській. Такіж роботи були проведені і в Кіровоградському напрямку по вулиці Слобідській.

Голова вуличного комітету вулиці Старицького, Олександр Куцак зазначає, аби ліквідувати негоду, оперативно спрацювали всі служби і міська влада.
- Від імені жителів нашої вулиці та всього мікрорайону висловлюємо щиру вдячність рятувальникам Шполянської пожежної частини, комунальним підприємствам «Комунальник-Сервіс» та «Благоустрій», міській владі об’єднаної громади, – говорить Олександр Федорович.
У своючергу Шполянська міська рада подякувала  керівництву та особовому складу караулу 17-ї ДПРЧ, КП "Комунальник-Сервіс", КП "Благоустрій" та приватним підприємцям міста, які долучились до доброї справи, Світлані Плахотнюк за надані 60 л та керівництву АЗС «Біол» за надані 50 л дизельного палива для заправки рятувальних автомобілів.

Коментарі

Квентін Буратіно сказав:

Збудували цей “массив”в чистому полі. Враховуючи що місто в низині потрібно було прорити дренажні канали,які ,до речі,за радянських часів були прориті по всьому місту. Але зараз у ці канали люди скидають сміття і свою функцію вони не виконують. Кажу так бо на вихідних був у Шполі і бачив на власні очі.

Вгору