Працівники “Черкасиобленерго” завершують перевірку виборчих дільниць

13 березня 2019, 14:34

Черкаські енергетики активно перевіряють надійність електропостачання до виборчих дільниць. Працівники ПАТ "Черкасиобленерго" перевіряють усі дільниці Черкащини виявляють дефекти та усувають їх, щоб процес виборів пройшов без перебоїв. Про це повідомив головний інженер Черкаського міського району електричних мереж Павло Черницький.

Працівники «Черкасиобленерго» показали, як готуються до виборів (фото)

Загалом в області розташовані більше тисячі дільниць серед яких 242 окружні. Працівники обленерго роблять усе можливе, зокрема  готують і резервні трансформатори, щоб на жодній із дільниць не зникало світло у разі надзвичайних ситуацій.

Такі перевірки відбуваються від 15 лютого 2019 року за наказом ПАТ «Черкасиобленерго» і зараз вони майже завершені. Працівники товариства намагаються оперативно ліквідувати всі несправності.

Працівники «Черкасиобленерго» показали, як готуються до виборів (фото)

Трансформатор, де здійснюватимуть заміну перемички кабеля

- Зараз ми перебуваємо на трансформаторній підстанції тут пошкоджена кабельна перемичка трансформатора. Для його ремонту потрібно замінити перемичку і підключити трансформатор до роботи. Це робиться для того, щоб забезпечити стабільну роботу дільниць у разі надзвичайних ситуацій тощо, - додав Черницький.

Працівники «Черкасиобленерго» показали, як готуються до виборів (фото)

Також інженер повідомив, що під час виборів енергетики працюватимуть цілодобово, і якщо виникнуть якісь проблеми з електропостачанням, то швидко їх ліквідують.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору