Працівників залізничної станції Шевченка переводитимуть до Знам’янки

27 березня 2017, 15:01
Депутат Іван Далібожак на сесії обласної ради озвучив положення про наслідки для Черкащини від запланованої «оптимізації» на залізниці, пише "Черкаський край".

— Реорганізація, яку проводить ПАТ «Укрзалізниця», передбачає, що Шевченківське будівельно-монтажне управління увійде до складу Знам’янської дирекції залізничних перевезень. Тож 239 працівників зі станції Т.Г.Шевченка можуть бути переведені туди. А 46 взагалі потрапляють під скорочення, - зазначив депутат.

Депутат констатував, що смілянські залізничники обслуговують 980 кілометрів залізниці та розташованих на них станцій. На балансі знаходиться майже півтори тисячі одиниці нерухомого майна, 49 вокзалів, 180 пасажирських платформ й інші об’єкти. Є також база відпочинку в Сокирній. Тепер усе це будуть обслуговувати люди із Знам’янки і податки сплачуватимуть до Кіровоградської області.

— Це вже друга хвиля так званої реорганізації залізниці, — зауважив Іван Степанович. — У 2013 році станція Т.Г. Шевченка втратила три тисячі робочих місць. До 2019 заплановано перевести в Знам’янку ще 4 тисячі працівників. А це щомісячні втрати до міського бюджету понад 2 мільйони гривень, а до обласного — півмільйона.

Коментарі

Вгору