Працівникам “Уманьводоканалу” доплатять 274 тисячі гривень зарплати

21 грудня 2021, 13:58

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області домоглося поновлення порушених інтересів працівників комунального підприємства «Уманьводоканал» щодо нарахування і виплати їм недоотриманої заробітної плати.

Проведеною у 2020 році ревізією фінансово-господарської діяльності
КП «Уманьводоканал» за період з 01.03.2015 по 30.09.2019 встановлено, що нарахування та виплата доплати за класність водіям та надбавки за ненормований робочий день працівникам Підприємства проводилися у розмірах менших, ніж передбачено колективними договорами, що призвело до недоотримання працівниками належних їм коштів на суму 274 тис. гривень.

Невиконання Підприємством вимоги Управління  щодо усунення встановлених ревізією порушень стало підставою для звернення Управління до суду з позовом про зобов’язання Підприємства забезпечити виплату працівникам недоотриманої ними заробітної плати.        

Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій підтверджено правомірність висновків та вимог Управління та зобов’язано Підприємство виконати відповідні вимоги, проте навіть це не спонукало керівництво Підприємства добровільно відновити порушені права своїх працівників на оплату праці згідно чинного законодавства.

Лише після подання Управлінням матеріалів до органу державної виконавчої служби, зрештою, у травні 2021 року було досягнуто виконання судових рішень і виплати працівникам Підприємства належних їм коштів у повному обсязі.

За інформацією пресслужби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору