Працівника виправної колонії підозрюють у неподанні декларації

01 березня 2019, 16:53

Працівника виправної колонії підозрюють у неподанні декларації

Працівник державної установи "Черкаська виправна колонія (№62)" не подав своєчасно декларацію.

За результатами здійснення досудового розслідування 28 лютого молодшому інспектору відділу охорони ДУ «Черкаська виправна колонія (№62)» оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції») КК України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Беспредел сказав:

Вобще охренели это конфенденциальная информация вот вам режим парашенка! Теперь за личную. Ныормацию садают а воры знают что у меня есть материального

Вгору