Працевлаштування учасників АТО черкаським роботодавцям компенсуватиме держава

26 серпня 2016, 08:06

nw_ato_002_1432623880_567x378_3_0

З 30 серпня 2016 року набувають чинності зміни до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Про це інформують у Черкаському міському центрі зайнятості.

Відтепер, якщо роботодавець працевлаштовує на нове робоче місце учасника антитерористичної операції зареєстрованого у службі зайнятості як безробітного, строком не менше ніж на два роки, він може отримати щомісячну компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску протягом одного року. Крім того, суб`єкти малого підприємництва можуть отримати подібну компенсацію у випадку працевлаштування безробітних на нові робочі місця у визначених пріоритетними галузях економіки.

З початку цього року в Черкаському міському центрі зайнятості зареєструвалися 271 безробітний з числа учасників АТО. Колишнім військовим пропонували індивідуальні профконсультаційні послуги та запрошували відвідати семінари, тренінги з техніки пошуку роботи, а також заходи цільового призначення.

З метою підбору підходящої роботи фахівці центру зайнятості співпрацюють із роботодавцями щодо виявлення їх кадрових потреб для працевлаштування учасників АТО. Таким чином працевлаштовані 41 особа, ще 14 особам забезпечено тимчасову зайнятість.

Крім того, у разі необхідності вирішується питання організації проходження підготовки (перепідготовки), їх професійного навчання, яке здійснюється в навчальних закладах області та центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, 13 осіб вже скористалися цією послугою, 2 особи отримали ваучер на навчання.

5 осіб захистили свій бізнес - план та отримали одноразово допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Нові зміни у Законі дадуть можливість підтримати учасників бойових дій, що приймали участь в АТО, а також відкриють шляхи для роботодавців щодо збільшення кількості робочих місць з гідним рівнем оплати праці.

Поділитись

Коментарі

Вгору