Посольство Німеччини в Україні допоможе Черкащині реалізувати три проекти

26 квітня 2016, 13:51

13082750_487435264800384_1905622687648139595_n

Черкаська область отримала можливість від Посольства Німеччини в Україні реалізувати вже 3 проекти, а всього їх було 8 на всю Україну.

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Відділення денного догляду для дітей – інвалідів територіального центру управління соціального захисту населення Катеринопільської РДА отримає грант від Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні на реалізацію проекту «Поліпшення фізичного та емоційного стану дітей з обмеженими можливостями у відділенні денного догляду територіального центру управління соціального захисту населення Катеринопільської РДА шляхом придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу для дітей з обмеженими можливостями» загальною вартістю 142,340 тис. грн.

Встановлення дитячого ігрового комплексу надасть змогу дітям разом зі своїми друзями повноцінно займатись фізичними вправами, розвиваючими іграми та активним відпочинком на свіжому повітрі. Дитячий ігровий комплекс передбачає поєднання всіх конструкцій суцільним майданчиком та підйомами у вигляді пандусу для можливості пересування, весь периметр майданчика комплексу обладнаний відбійниками. Також комплекс включає в себе спортивний куточок, що є дуже корисним для дітей з проблемами опорно-рухового апарату, забезпечує доступ вихователя до можливості постійного контролю та підтримки дитини-інваліда в процесі перебування на майданчику.

Коментарі

Вгору