Пошкоджений снарядом Паланський ліцей відбудують за майже 140 мільйонів гривень

02 листопада 2023, 11:48

У селі Паланка, що на Уманщині, реконструюють пошкоджений снарядом ліцей. Наразі оголошено тендер на майже 140 мільйонів. Це вартість самих лише будівельних робіт.

Сільський голова громади Руслан Яремчук у коментарі Про все розповідає, що не один мільйон гривень доведеться заплатити інженеру-консультанту.

"140 мільйонів - це тільки будівельні роботи, - пояснює Руслан Яремчук. - А ще є технічний та авторський нагляд, є супердорогий інженер-консультант, який працює за європейськими стандартами. Його послуги коштують від 3 до 6 мільйонів. Разом це все коштуватиме 150 з чимось мільйонів. Ці гроші є. Попередній тендер показав, що люди не збираються торгуватися. Можливо, цього разу буде більше учасників. Там дуже серйозні вимоги щодо наявності співпраці з Європейським інвестиційним банком чи іншими європейськими інституціями. А в Україні, судячи з усього, таких небагато".

Окрім повної реконструкції, в ліцеї збудують також укриття, якого заклад раніше не мав.

"Буде збудоване укриття, над яким розташовуватиметься спортзал, - каже сільський голова. - Сховища у школі поки немає. Реконструкція має бути виконана впродовж 2024 року".

Нагадаємо, у селі Паланка вранці 24 лютого снарядом пошкодило частину фасаду місцевого ліцею. Заклад з того часу не працював, а діти навчалися дистанційно.

Згодом Паланська громада виграла суд проти російської федерації. Згідно з ухвалою, країна-окупант має відшкодувати 156 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багатомільйонний тендер на реконструкцію стадіону у Ватутіному знову виграла скандальна фірма

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Половину з 150 мільйонів розкрадуть місцева влада.

Вгору