Посадовців Фонду держмайна підозрюють у розкраданні майна Черкаського хімзаводу

28 січня 2016, 09:10

суд

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб Фонду держмайна і керівництва "Черкаського державного заводу хімічних реактивів", які підозрюються у змові, яка привела до продажу за заниженою вартістю об'єктів підприємства (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 21 січня 2016 року, повідомляє Перша інстанція, пише Інсайдер.

З матеріалів справи з'ясувалося, що в 2014-2015 роках топ-менеджмент держпідприємства "Черкаський державний завод хімічних реактивів" увійшов у змову з посадовими особами Фонду державного майна і "Універсальної товарно-сировинної біржі" для продажу за заниженою вартістю об'єктів заводу.

У травні 2015 року було відкрито кримінальне провадження по заволодінню грошовими коштами підприємства в особливо великих розмірах.

Розпродаж за низькими цінами аферисти влаштували завдяки процедурі відновлення платоспроможності (санації) "Черкаського державного заводу хімічних реактивів". У рамках кримінальної справи були проведені обшуки в офісних приміщеннях компанії "Юрія-Фарм", в ході яких були виявлені значні суми готівкових коштів.

Черкаський державний завод хімічних реактивів - підприємство, що виробляє широкий спектр хімічної продукції, зокрема, хімічні реактиви - карбамід ЧДА, аміак водний 25%, борну кислоту марки "А", стандарт-титри застосовувані в об'ємному аналізі для приготування одного літра титруватирозчину з певною концентрацією, трубки термоіндикаторні, контроль тверезості тощо.

Коментарі

Вгору