Посадовій особі податкової інспекції повідомлено про підозру через неподання декларації

08 лютого 2018, 08:15

Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області проводиться досудове розслідування відносно посадовця Державної податкової інспекції у м. Черкаси ГУ ДФС у Черкаській області, який, будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», умисно не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, порушивши тим самим вимоги, передбачені чинним законодавством України.

Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»).

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин та скерування обвинувального акту до суду.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Вгору