Порівняла “Слуг” із “зеленими чоловічками”: депутатку з Черкащини не пустять на засідання парламенту

12 вересня 2019, 16:29

Ірина Геращенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував позбавити нардепа від "Європейської солідарності", черкащанку Ірину Геращенко права присутності на 5 засіданнях парламенту через її висловлювання на адресу партії влади "Слуга народу" про "зелених чоловічків", - повідомляє 112 канал.

Про це повідомив депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв на сторінці у Facebook.

"Слуги образились, що Ірина Геращенко з трибуни Верховної Ради сказала про захоплення парламенту "зеленими чоловічками" і регламентний комітет ВР сьогодні 6 голосами "Слуг" проти 5 депутатів інших фракцій вирішив позбавити Геращенко права присутності на 5 засіданнях", - написав Ар'єв.

Він також застеріг від подальших утисків свободи слова.

Інцидент стався під час вечірнього пленарного засідання Верховної Ради 10 вересня при обговоренні проекту змін до регламенту, який ускладнює розгляд відхилених поправок під час роботи над законопроектом у другому читанні (частіше за все йдеться про поправки опозиції, - ред.)

"Друзі, ви знаєте, 5 років тому "зеленые человечки" захопили Крим, зараз "зеленые человечки" захоплюють український парламент і насправді повністю його перекреслюють", - сказала тоді Геращенко.

Коли у залі піднявся галас, Геращенко додала: "Я прошу Голову Верховної Ради заспокоїти свій югенд тут і не давати права перекрикувати опозицію".

Коментарі

Сергей сказав:

Да эту подстилку,не воспитанную,черноротую,вообще лишить мандата надо.Как ее тупая рожа надоела.Пять лет у кормушки мало,еще пролезла,не нажралась.

Іван сказав:

Стає соромно, що така талановита земля породила цю істоту…

Вгору