Пораненого під час нічної стрілянини у Черкасах прооперували

26 жовтня 2015, 14:38

01

Факт стрілянини у Черкасах у ніч перед виборами підтверджують у черкаській міліції. Утім, не кажуть, чи справді поранена особа є кандидатом у депутати до міської ради.

Як повідомив керівник прес-служби черкаської міліції Дмитро Грищенко, у першій годині ночі із суботи на неділю в одному з ресторанів міста під час конфлікту з невідомими був поранений чоловік 1985 року народження.

- З тілесними ушкодженнями його доставили до лікарні. На місці пригоди вилучені гільзи. На даний момент особи, які стріляли, ще не встановлені, - каже Дмитро Грищенко. - Відкрито провадження за статею 296 ККУ (хуліганство).

Головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук підтвердив, що до них у лікарню справді було доставлено особу із пораненями від гумових куль.

- Такий пацієнт є, він був прооперований. Зараз його стан середньої тяжкості. Але чи є він учасником виборчого процесу, цього я не знаю, - зазначив лікар.

Як повідомлялося раніше, поранена особа є кандидатом в депутати до Черкаської місько ради. Що стало причиною конфлікту з'ясує слідство.

Коментарі

Вгору