Понад тисяча велосипедистів влаштує у Черкасах патріотичний рекорд

18 серпня 2015, 16:13

1

На День Незалежності України експерти Національного реєстру рекордів приїдуть до Черкас реєструвати новий національний рекорд: «Рухоме зображення прапора з найбільшої кількості велосипедистів».

Це унікальний у світі рекорд, який полягає у відтворенні національного прапору – центральною вулицею Черкас проїдуть понад тисячу велосипедистів у синіх та жовтих накидках, що створюватиме символічне цільне кількасотметрове зображення державного прапору України. Представники світової книги рекордів Гіннеса підтвердили, що це унікальний рекорд у світі, але разом з тим поки що не підтвердили своєї присутності на заході.

Черкаська міська рада, виконавчий комітет та черкаські велоактивісти запрошують кожного з вас стати частиною цього патріотичного унікального дійства.

Місце реєстрації – площа Дружба Народів, о 9.00. Он-лайн реєстрація триває за гіперпосиланням:   bit.ly/rekord-ck

Фіксування рекорду відбудеться на Соборній площі міста орієнтовно о 10:20. Тут же, за задумом організаторів, буде спільне виконання гімну України, тож запрошуються всі черкащани.

Після цього велосипедисти у супроводі ДАІ запрошуються на патріотичний велопробіг вулицями міста: Шевченка – Героїв Сталінграду – Гагаріна.

У Долині троянд присутніх чекатиме велокемп, де буде організовано низку креативних велосипедних та туристичних конкурсів, руханок та ігор.

Призи учасникам забезпечать найбільші веломагазини міста.

Організатором рекорду виступає мерія міста Черкаси у партнерстві з обласною державною адміністрації за ініціативи Фундації «Паритет» та велосипедних активістів міста.

Коментарі

Вгору