Понад десять провулків у Черкасах обладнали новим освітленням

21 жовтня 2021, 18:38

У черкаських дворах продовжують замінювати старі лампи розжарювання на сучасні світлодіодні світильники. Нині ще в 12 провулках та уздовж кількох вулиць завершили реконструкцію наявної мережі освітлення. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Зношені лампи замінили на енергоощадні світильники уздовж вулиці Чіковані (від В’ячеслава Чорновола до Різдвяної), Нечуя Левицького (від проспекту Хіміків до Чайковського), а ще в провулках поруч – Східний, Новий, Старшого лейтенанта Маца, Нахімова, Богуна, Макарова, Івана Гука, Пирогова, Промисловий, Транспортний, Хімічний та Енергетичний. Тут обладнали 130 LED-світильників, встановили 27 опор та замінили понад п’ять тисяч метрів проводу. Усе це зробили силами комунального підприємства «Міськсвітло». 

– У цій частині міста проживає декілька тисяч людей і досить часто ми отримували від них скарги на відсутність світла в темну пору доби, – пояснює директор КП Віталій Терьохін. – Нові світильники мають триваліший термін використання, більш стійкі до перепадів напруги в мережі та економніші. Поступово модернізуємо ліхтарі в усьому місті. Під час модернізації, разом з тим, замість старого алюмінієвого проводу монтуємо самонесний ізольований. Такий провід виглядає естетичніше, а головне – він більш захищений від обривів. 

За даними підприємства, заміна зношених ламп розжарювання на LED дозволить зекономити за п’ять років майже 200 тисяч гривень. 

Зараз комунальники працюють над заміною ліхтарів на вулиці Чіковані від В’ячеслава Чорновола до Максима Залізняка, а ще у дворах будинків за адресами: 30-річчя Перемоги, 15, 17, Гетьмана Сагайдачного, 168, 170, 172, 174 та Грушевського, 99. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору