Понад 30 черкасців готові прийняти у себе кримчан

07 березня 2014, 09:30

Уже понад 30 черкасців відгукнулися на ініціативу екс-мера Черкас Сергія Одарича прийняти у себе кримчан. Базу даних таких людей збирає команда Вільних демократів. Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів, днями звернувся до черкасців з проханням надати інформацію, хто готовий у випадку посилення ескалації конфлікту в Криму прийняти у себе родини з Автономної республіки.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

- Наша команда Вільних демократів ухвалила рішення створити інформаційну базу про ті родини черкасців, які готові прийняти наших з вами співгромадян, українців. Відкрита цілодобова гаряча лінія і я прошу усіх, хто готовий виступити з такою гуманітарною місією, прийняти або родину, або дітей, або жінок наших військовослужбовців, котрі служать в Криму. Прошу усіх телефонувати за номером 56-33-47. Ви можете повідомити, яку кількість людей готові прийняти, які у вас є можливості і вказати свої дані. Сподіваюся, що нам не доведеться використовувати цю інформацію. Дякую Вам за підтримку, - зазначив Сергій Одарич у своєму зверненні.

Серед тих, хто зголосився допомогти, люди, котрі пропонують кімнати в квартирах, частину приватного будинку. Дехто навіть готовий розмістити до 10 осіб одночасно. Серед бажаючих допомогти кримчанам є як рядові жителі, так і підприємці. Збір інформації триває.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору