Понад 20 тисяч жителів Черкащини шукають роботу

12 червня 2014, 20:23

З січня по травень за направленням центрів зайнятості області були працевлаштовані 13 тис. осіб, з числа зареєстрованих безробітних, що на 4,9 % більше, ніж за цей період 2013 року. Крім того, за сприяння служби зайнятості роботу отримали 4 тис. осіб з числа інших категорій громадян (осіб, які навчаються, бажають змінити роботу, пенсіонерів тощо).

Про це повідомляє прес-служба ГУ статистики в Черкаській області.

З початку року 286 осіб отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю та зареєструвалися як суб’єкти підприємницької діяльності. Порівняно з січнем-травнем 2013 року, чисельність осіб, які за фінансової підтримки служби зайнятості відкрили власну справу, зросла в півтора рази.

Для стимулювання роботодавців щодо створення нових робочих місць та працевлаштування соціальновразливих верств населення здійснювалось надання компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям. У січні- травні п.р. на нові робочі місця працевлаштовані 256 безробітних, з них 79 осіб із числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 177 осіб працевлаштовані на робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За направленням центрів зайнятості проходили професійне навчання 5,6 тис. безробітних. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 6,7 тис. осіб.

Станом на 1 червня 2014 року кількість безробітних, зареєстрованих в центрах зайнятості області, становила 20,8 тис (на 1 травня 2013 року – 23,2 тисяч).

Поділитись

Коментарі

Вгору