“Понад 10 млн грн”- екс-директора черкаського ТОВ судитимуть за привласнення німецьких коштів

20 лютого 2020, 15:02

фото тематичне

У суді відповідатиме директор товариства, який підозрюється у протиправному заволодінні майном вартістю понад 10 млн грн, що належить засновникам з Німеччини.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до Маньківського районного суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного із ТОВ, який, за версією слідства,  протиправно заволодів майном товариства, в тому числі часткою його засновників - п’яти громадян Федеративної Республіки Німеччина, шляхом використання підроблених документів, що заподіяло останнім шкоду в розмірі більш як 10 млн 118 тис. грн.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених  ч. 3 ст. 206-2, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Зазначимо,що збитки, завдані потерпілим громадянам Федеративної Республіки Німеччина, відшкодовано в повному обсязі, їх порушені права та інтереси поновлено в законному порядку.

За вчинене кримінальне правопорушення, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору