Помер колишній головний інженер “Черкасиводоканалу”

22 жовтня 2021, 12:04

20 жовтня помер колишній головний інженер КП "Черкасиводоканал" Руденко Григорій Іванович.

Про це повідомили на сторінці підприємства.

Пан Григорій народився 1 січня 1950 року у с. Тіньки Чигиринського району Черкаської області. У 1972 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю інженер-будівельник.

Розпочав свою трудову діяльність техніком-будівельником радгоспу “Рожнятівський” Івано-Франківської обл. У 1974-1980 роках працював головним інженером Івано-Франківського обкому комсомолу. У 1980 році призначений начальником виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Івано-Франківськ.

У 1986 році призначений завідуючим відділом комунального господарства міськвиконкому м. Черкаси. У листопаді 1989 року прийнятий на посаду начальника метрологічної лабораторії Черкаського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства. Працював на посадах начальника виробничо-технічного відділу, заступника начальника підприємства, а в травні 1998 року переведений на посаду головного інженера підприємства, де і пропрацював до 2015 року.

- Вийшовши на заслужений відпочинок перейшов на посаду техніка з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства і до останнього дня продовжував працювати на благо підприємства. За численні трудові успіхи і високу професійну діяльність неодноразово нагороджувався обласною і міською адміністраціями Почесними грамотами, Подяками. Нагороджений нагрудним знаком “Почесний працівник ЖКГ України”, дипломом Лауреата премії галузевої профспілки, - повідомляють у підприємстві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору