Помер духовний наставник тисяч прихожан Золотоніщини

13 листопада 2020, 16:02

Золотоніський благочинний протоієрей Ярослав Івануса помер увечері 11 листопада. Першого січня йому було б тільки 69 років.

Про це повідомляє Золотоноша.City .

Зазначимо, що понад 4 десятиліття Ярослав Івануса служив церкві і людям, а більше 20 років був настоятелем Свято-Успенського собору у Золотоноші. Всі розписи у церкві зроблені саме при отцю Ярославу. Це він запросив місцевого майстра, щоб той розфарбував та розписав зсередини та зовні собор.

Крім того, за багатолітнє служіння церкві отець Ярослав удостоєний цілого ряду церковних нагород, зокрема, правом носіння другого хреста з прикрасами, Орденом святого великомученика Георгія Побідоносця, Почаївської Божої Матері, преподобного Агапіта Печерського, святого мученика Даниїла Мліївського, святого преподобного мученика Макарія, медаллю до 2000-річчя Різдва Христового. За активну громадянську позицію, значну роль у розвитку українського суспільства нагороджений почесними грамотами Черкаської обласної та Золотоніської районної рад.

Як повідомила пресслужба Черкаської єпархії, прощання зі спочилим пастирем відбулося 13 листопада в Успенському соборі м. Золотоноша. Божественну літургію і чин поховання очолив вікарій Черкаської єпархії Преосвященний єпископ Іоанн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору