Полтавські актори покажуть у Черкасах історичну драму “Остання любов Гетьмана”

20 вересня 2023, 20:02

Трупа Полтавського театру імені Миколи Гоголя приїздить із гастролями до Черкас 4-6 жовтня. Актори зіграють на сцені Черкаського театру Шевченка три вистави. Про це повідомляють у пресслужбі закладу.

Історичну драму «Остання любов Гетьмана» черкащани й гості міста побачать 4 жовтня. Це першопрочитання п’єси Анатолія Крима, де «ожила» історія про видатного Івана Мазепу. У виставі йдеться про людей, які мали з ним справу, звичаї, яких дотримувались за часів гетьманства. Окремою сюжетною лінією буде кохання Мазепи до Мотрі та любов до України.

– Ми не робили драму про великого героя, а розповіли про людину. Людину, яка робила помилки, усвідомлювала їх і страждала за це. Але насамперед намагалася щось робити для України. Ми хотіли розібратися, що це за людина - Мазепа, тут немає ніякої патетики. Основна тема вистави – покаяння. Судитимуть не нащадки, а Бог, – сказав в одному з інтерв’ю заслужений діяч мистецтв, режисер вистави Сергій Павлюк.

Насамперед – це розповідь про особистість. Вистава про вчинки, пріоритети й сумніви Мазепи, про його кохання та каяття. Герої постановки – історичні постаті, які мали як прибічників, так і тих, хто засуджував вчинки козацької верхівки.

Квитки можна придбати в касі Черкаського театру Шевченка або за цим лінком.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору