“Половини обличчя немає”: на Черкащині охоронець жорстоко побив молодика (фото)

01 липня 2020, 20:04

Тальнівчанина уночі 30-го червня жорстоко побили біля цукрового заводу. Постраждалий стверджує, що це зробив охоронець, - повідомляють "Вісті Черкащини".

Тальнівчанин Костянтин Кутвіцький звинувачує охоронця місцевого цукрового заводу в жорстокому побитті. Інцидент стався уночі 30-го червня.

- Мій батько саме приїхав із Польщі. Будинок батьків неподалік від заводу, – розповідає Костянтин Кутвіцький. – Ми з ним посиділи, випили по чарці. Я йти додому не захотів і вирішив прогулятися по мосту. Проходив повз нижню прохідну заводу. Там стояв якийсь чоловік і з кимось сварився по телефону. Підозрюю, що він був нетверезим. Побачив мене й крикнув: «А ти чого тут лазиш?». Мене це обурило. Слово за слово й він почав мене бити.

Вирвавшись, Костянтин викликав поліцію. Після цього зі знайомим поїхав в Умань, аби зняти побої.

- У мене зараз півобличчя немає. Воно побите й розпухле. Я заяву написав на охоронця, а він - на мене. Деякі зараз кажуть, що я потрапив на територію цукрозаводу. Навіть якби так і було, то він мене міг би просто вивести й викликати поліцію, а не бити, - обурюється постраждалий.

За словами Костянтина Кутвіцького, варта заводу нібито й раніше підіймала руку на інших тальнівчан.

Охоронець уже дав пояснення поліцейським. За його версією, постраждалий від побоїв чоловік перебував на території підприємства.

- Постраждалий уночі нібито зайшов на територію заводу, після чого виникла сварка між ним та охоронцем, – коментує речник обласної поліції Дмитро Грищенко. – Останній наніс тілесні ушкодження. Кримінальне провадження відкрите за статтею 125.

Деталі сутички поліція ще з’ясовуватиме.  Якщо провину охоронця доведуть, йому загрожуватиме штраф або обмеження волі строком до 2-х років.

Поділитись

Коментарі

Иван Петрович :

некуй шастать пьяному

Вгору