Полотно невідомого автора подарував колекціонер черкаському музею (відео)

04 липня 2019, 22:02

Полотно невідомого автора подарував колекціонер черкаському музею (відео)

Полотно невідомого автора, на якому зображений Шевченко із селянами, подарував колекціонер сьогодні черкаському музею «Кобзаря», про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси". 

Художник Віктор Крючков припускає, картині понад 50 років. Після реставрації полотно прикрасить експозицію «Мистецької Шевченкіади».

Кілька місяців тому це полотно на одній з виставок під час з'їзду колекціонерів придбав черкащанин Валерій Скринник. У те, що картина оригінал, розповідає, переконатися можна й без експертизи.

- Коли людина дійсно отримує естетичне задоволення, вона дивиться на полотно. У неї в душі щось прокидається. Художник виконав основну місію. І доніс свою думку, - розповідає чоловік.

Він також додає, що відразу вирішив передати картину до музею, аби кожен міг її побачити. Зі слів завідувачки закладу Ольги Шарапи, поки місце для неї у музеї не підібрали. Полотно спочатку треба реставрувати.

- Полотно справді вартісне. Картина цінна, оригінальна. Про це свідчить і сама картина, й фарба, а також і манера виконання, - розповідає жінка.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте також: На Черкащині відзначають 80-річчя встановлення пам’ятника Шевченку на Чернечій горі.

Коментарі

Микола сказав:

Ну що ж, це добре. У мене якийсь мабуть колекціонер старий Кобзар купив, думаю, він теж колись в якійсь експозиції з’явиться

Вгору