Полковник з Уманщини повертається у Крим

28 березня 2014, 18:25

 

Звільнений з полону полковник з Уманщини Юлій Мамчур розповів ТСН, що в Криму залишаються військовослужбовці його частини з родинами, які готові виїхати з півострова. В Криму залишається і дружина Мамчура, яка, за словами комбрига, організовує навколо себе родини військових та керує їхніми діями. Командир бригади вже сьогодні повертається до пропускного пункту Криму.

– Я хочу сьогодні ж вилетіти чи виїхати, добратися до нашого кордону з Кримом і очікувати, поки мій особовий склад з Криму буде виходити. Після обіду я збираюся на Перекоп. Я буду зустрічати. Моя дружина досі там. Вона там організує наш "жіночий батальйон", як кажуть, всі жінки тримаються за неї. Тому вона вийде крайньою. Я хочу її зустріти, – розповів Мамчур.

Утім наразі немає технічної змоги здійснити вивід військових з родинами, оскільки немає необхідного транспорту.

Близько 600 людей залишаються в Криму "на валізах" і очікують на вирішення проблеми транспортування. Юлій Мамчур звернувся до перевізників та бізнесменів, які можуть надати транспорт, з проханням забезпечити вивіз родин та майна до пропускних пунктів Криму.

Для перевезення людей необхідні мікроавтобуси на 20-30 місць та вантажівки бажаним об'ємом кузову – 20 тонн.

Нагадаємо, що Мамчур розповів, як російські агресори змушували його зрадити Україну. За словами полковника, у полоні на нього чинили психологічний тиск та ставили провокативні запитання.

Вгору