Поліція та прокуратура опрацьовують кілька версій вбивства черкаського депутата

29 вересня 2017, 14:19

Вбивство депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова перебуває на контролі Генпрокуратури та Нацполіції. Опрацьовується кілька версій вбивства. Про це на брифінгу повідомив прокурор області Сергій Овчаренко.

Він нагадав, що за фактом вбивства Михайла Бінусова відкрито кримінальне провадження  за частиною 2 статті 115 (умисне вбивство) і повідомив, що опрацьовується кілька версій.

- Розглядається версія вбивства, пов'язаного з службовою діяльністю, вбивство вчинене на замовлення. Розкривати всі версії ми не можемо, бо йде слідство. На місці події були виявлені гільзи від зброї. Призначена балістична експертиза, - сказав Сергій Овчаренко. - Допитуватимуться всі люди, яких потрібно буде перевірити. Проводяться слідчі дії з рядом осіб.

У свою чергу, начальник ГУ НП у Черкаській області Валерій Лютий зазначив, що в місті була оголошена операція "Сирена". Також поліція звернулася до Нацгвардіі, щоб був виділений додатковий склад, аби "прочісувати територію".

- Ситуація ускладнюються тим, що те місце безлюдне. Сусідні гаражі пусті, є тільки охорона. Коли ми відпрацьовували територію, виникла проблема, що свідків там не було, - сказав Лютий. - Думаю, зловмисники готувалися до цього злочину, ймовірно відпрацьовували напрямок руху депутата.

Овчаренко наголосив, що правоохоронці зроблять все що від них залежно,  щоб цей злочин був розкритий.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору