Поліція не побачила порушень у діях активістів, які 8 грудня пікетували Будинок правосуддя

10 грудня 2017, 12:42

Фото: Про все

Поліція не вбачає порушень громадських активістів, котрі в ніч з 7 на 8 та вдень 8  грудня мітингували біля черкаського Будинку правосуддя, повідомляє ГУНП в Черкаській області.

Зокрема, на їх думку будівля Черкаського будинку правосуддя не пошкоджена. Грубих порушень громадського порядку та публічної безпеки під час проведення мітингу громадян не допущено. Травмованих немає.

Вхід до приміщення Черкаського будинку правосуддя здійснювався через бокові двері, суд працював в штатному режимі, робота не припинялась, зали судових засідань заблоковані не були, розгляд справ відбувався в штатному режимі, доставляння арештованих та затриманих осіб до суду відбувалося без перешкод.

Нагадаємо, активісти у ніч з 7 на 8 грудня всю ніч блокували Придніпровський суд Черкас. Вони вимагали відводу судді, який відпустив на поруки Карпенка та визнати  його рішення незаконним, оскільки  воно так і не було оголошено у залі суду. На думку активістів, суд обрав надто м'який запобіжний захід для підозрюваного, і вимагають, щоб  його ув'язнили на 2 місяці на період слідства.

Як наслідок Апеляційний суд Черкаської області відмовився працювати в штатному режимі, зважаючи на мітингувальників, котрі на їх думку здійснювали тиск на суд.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору