Апеляційний суд Черкаської області тимчасово припинив свою роботу

08 грудня 2017, 15:06

Фото: Про все

8 грудня 2017 року на вимогу суддів судової палати у кримінальних справах було терміново проведено збори суддів апеляційного суду Черкаської області, на яких розглянуто питання щодо можливості здійснення апеляційним судом Черкаської області правосуддя в умовах блокування приміщення суду, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316. Рішення про припинення роботи суду було прийнято суддями одноголосно, інформує сайт "Судова влада України".

Нагадаємо, що увечері 7 грудня 2017 року активісти заблокували приміщення Будинку правосуддя, в якому розміщені Придніпровський та Соснівський районні суди м.Черкас, Черкаський  районний суд, ТУ ДСА України в Черкаській області та апеляційний суд  Черкаської області. Приводом для блокування став розгляд справи, що відбувався у Придніпровському районному суді м.Черкас щодо вирішення питання про обрання запобіжного заходу стосовно одного із підозрюваних.

Фото: Про все

Апеляційний суд Черкаської області констатує неможливість здійснення правосуддя в таких умовах, про що було наголошено на зборах суддів.

Фото: Сергій Воронов/facebook

Про дані факти втручання у здійснення правосуддя та, як наслідок, унеможливлення роботи апеляційного суду Черкаської області повідомлено Генерального прокурора України, Вищу раду правосуддя, Раду суддів України, Державну судову адміністрацію України, Міністра внутрішніх справ України, ГУНП в Черкаській області.

Роботу апеляційного суду буде відновлено після розблокування території та приміщення Будинку правосуддя, створення належних умов для безпеки громадян та здійснення судочинства.

Михайло сказав:

А де ж сміляни?

Вгору