Апеляційний суд Черкаської області тимчасово припинив свою роботу

08 грудня 2017, 15:06

Фото: Про все

8 грудня 2017 року на вимогу суддів судової палати у кримінальних справах було терміново проведено збори суддів апеляційного суду Черкаської області, на яких розглянуто питання щодо можливості здійснення апеляційним судом Черкаської області правосуддя в умовах блокування приміщення суду, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316. Рішення про припинення роботи суду було прийнято суддями одноголосно, інформує сайт "Судова влада України".

Нагадаємо, що увечері 7 грудня 2017 року активісти заблокували приміщення Будинку правосуддя, в якому розміщені Придніпровський та Соснівський районні суди м.Черкас, Черкаський  районний суд, ТУ ДСА України в Черкаській області та апеляційний суд  Черкаської області. Приводом для блокування став розгляд справи, що відбувався у Придніпровському районному суді м.Черкас щодо вирішення питання про обрання запобіжного заходу стосовно одного із підозрюваних.

Фото: Про все

Апеляційний суд Черкаської області констатує неможливість здійснення правосуддя в таких умовах, про що було наголошено на зборах суддів.

Фото: Сергій Воронов/facebook

Про дані факти втручання у здійснення правосуддя та, як наслідок, унеможливлення роботи апеляційного суду Черкаської області повідомлено Генерального прокурора України, Вищу раду правосуддя, Раду суддів України, Державну судову адміністрацію України, Міністра внутрішніх справ України, ГУНП в Черкаській області.

Роботу апеляційного суду буде відновлено після розблокування території та приміщення Будинку правосуддя, створення належних умов для безпеки громадян та здійснення судочинства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору