Поліція відкрила кримінальне провадження через смерть немовляти у Кам’янці

17 грудня 2021, 18:51

Поліція Кам’янки відкрила кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Дитина померла від сторонніх тіл в дихальних шляхах. Зараз вирішується питання щодо оголошення матері про підозру.

Нагадаємо, у Кам’янці померла п’ятимісячна дитина. Попередньо встановлено, що 14 грудня мати з дітьми приїхала в гості до рідних, з якими розпивала алкоголь. Майже опівночі жінка лягла спати та через деякий час прокинулася від плачу немовляти. Заспокоївши та погодувавши дівчинку, жінка вклала її спати й сама лягла, а на ранок виявила, що дитина не дихає.

За висновками судово-медичної експертизи, причиною смерті 5-місячної дитини являється стороннє тіло в дихальних шляхах. Удавлення або удушення внаслідок аспірації шлунковим вмістом.

За вказаним фактом поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо оголошення жінці про підозру. Слідство триває.

Нагадаємо, раніше у поліції казали, що законних підстав притягнути матір до відповідальності немає.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору