Захлинулась слиною: у Кам’янці померло немовля поки бездіяли соцслужби

15 грудня 2021, 20:16

У місті Кам’янка 5-місячна дитина померла, поки її мати спала у друзів. Трагедія сталась 15 грудня.  Немовля вдавилось слиною, каже його бабуся Лідія Роман.

- Моя донька перед цим взяла дітей і пішла до своїх товаришів по чарці, - розповідає бабуся Лідія Роман. – Там Юленька й померла. Захлинулась слиною. Такий висновок дали у Смілі.  Таня чула, як дитина плакала вночі. Вранці встала до неї, а вона мовчить. Вже губки посиніли і вся холодна. Тепер Таня ходить ридає.

Кілька років тому у 31-річної Тетяни Роман соцслужби забрали старшу доньку. Жінка нібито намагалась задушити її. Під час останньої вагітності й після народження дитини ніхто з перевірками не приходив, скаржиться бабуся.

- Я просила їх, аби прийшли перевірити, щоб якось на Таню вплинути, - плаче пенсіонерка. – Але нікого не було. І до поліції зверталась, а вони відмахувались тільки. Донька часто лишала найменшу на мене, або на  6-річну доньку. А тепер, коли трапилось горе, працівниці соцслужби приїжджали і казали, щоб я телефонувала в разі чого.

Депутатка Кам’янської міськради Наталія Клименко також винуватить працівників місцевої соцслужби.

- Я дуже часто спілкувалась з бабусею дитинки, - розповідає Клименко. – Вона самостійно не може займатись дітьми, бо їй важко ходити. Вони живуть в страшних умовах. Лідія Анатоліївна годує онуків, як може, поки донька пропиває гроші.  Віддає майже всю свою пенсію на них. Соцпрацівники знали, що є така родина і зобов’язані були туди піти. А вони жодного разу не ходили, відколи народилась дитина. Натомість сидять у кабінеті й думають, куди та Тетяна поділа 25 тисяч, що дали після пологів. То підіть же та перевірте.

У Тетяни Роман залишилось дві доньки 6-ти й 3-ох років.

Правоохоронці поки чекають повного звіту за результатами розтину. Якщо немовля померло природньою смертю, його мати може уникнути відповідальності. 

Дівчинку поховають завтра, 16 грудня.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору