Поліція просить батьків підготувати “тривожні наплічники” для школярів

31 серпня 2022, 19:16

Існує перелік рекомендованих предметів, які варто покласти в наплічник для учнів, які будуть відвідувати уроки офлайн. Такі "тривожні наплічники" діти повинні мати з собою на випадок сигналу повітряної тривог та інших випадків.

Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький 

У "тривожному наплічнику" мають бути:

  • телефон;
  • павербанк та зарядний пристрій;
  • невеликий перекус, наприклад, снеки;
  • змінна білизна;
  • можливо, іграшка чи улюблений предмет дитини;
  • питна вода у невеликій кількості;
  • обов'язково повинні бути нотатки з контактами батьків або близьких родичів, з якими можна сконтактувати спеціальним службам у разі необхідності.

Перелік не є виключним та може доповнюватися індивідуальними ліками тощо.

Також у поліції наголошують на важливості дотримання правил поводження під час сигналу повітряної тривоги для тих учнів, які будуть займатися онлайн.

- Якщо ми говоримо про ті заклади освіти, які готові розпочати навчальний рік - вони є підготовленими до цього, мають напрацьовані плани евакуації на випадок тривоги, пропрацьовані всі заходи, які мають бути вжиті саме адміністрацією і педагогічним складом для того, щоб швидко перемістити дітей в укриття. Але батькам потрібно пам'ятати і наголошувати на безумовному виконанні вказівок вчителів та адміністрації школи, - уточнив Білошицький.

У патрульної поліції є спеціальний напрям діяльності, яким займається шкільний офіцер поліції. Вони працюють у всіх містах, де є патрульна поліція. Цього року також алгоритми роботи були оновлені відповідно до нинішніх умов.

- Ми також з 1 вересня разом зі школярами розпочинаємо навчальний рік. Ми трохи підлаштували наші виховні заходи та той матеріал, який розповідаємо. Шкільні офіцери будуть допомагати і адміністрації освітніх закладів, і вчителям навчати дітей виконувати безпекові заходи. Раніше поняття "тривожний наплічник" було відомо лише військовим або правоохоронцям. Але ніколи не думали, що зараз і наші діти будуть їх збирати, - додав Олексій Білошицький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору