Поліція Черкащини зареєструвала понад два десятки можливих порушень виборчого законодавства

31 жовтня 2021, 16:17

Територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Черкаській області, станом на 15:00 годину, зафіксовано 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Усі звернення зареєстровано відповідно до вимог чинного законодавства.

Наразі поліція проводить перевірку, за результатами якої буде надана відповідна правова кваліфікація кожній з подій.

Разом із тим, правоохоронцями складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У разі виявлення порушень – негайно інформуйте про це поліцію за спеціальним номером 102!

Нагадаємо, дДо охорони публічного порядку та безпеки громадян в посиленому режимі залучено майже 427 співробітників поліції Черкаської області. У резерві перебувають мобільні групи вибухотехнічної, кінологічної служб та слідчо-оперативні групи. Охорону порядку на виборчих дільницях і контроль оперативної ситуації забезпечують 288 поліцейських.

Крім поліції, до охорони громадського порядку під час виборчого процесу задіяні військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники патрульної поліції, ДСНС.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору