Поліцейські та волонтери з Шотландії пригощали піцою жителів Уманщини

25 квітня 2023, 15:02

Волонтери шотландської благодійної організації "Siobhans Trust" вже більше року подорожують Україною та готують піцу для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Нею вже пригостили жителів Ладижинської та Паланської громад, сьогодні акція проходить для мешканців Христинівки, а завтра смакувати піцу будуть у Родниківці.

Волонтери Шотладської благодійної організації «Siobhans Trust», благодійної організації із Запоріжжя «Благодійний фонд «Мрія», від початку повномасштабного вторгнення їздять Україною та пригощають гарячою піцою всіх бажаючих в межах благодійного проєкту.

Як розповів начальник сектору взаємодії з громадами райуправління поліції Михайло Данилюк, ідея запросити волонтерів виникла через те, що на території Уманського району проживає велика кількість українців, які вимушено залишили свої домівки.

«Відвідувачі благодійного проєкту можуть пригоститися піцою та напоями. Охочих у черзі вишикувалось чимало, то ж впевнений, що мешканцям сподобалось», - запевнив Михайло Данилюк.

«Нам та людям у світі дійсно не все одно, весь світ з Україною. Так ми виражаємо підтримку та плануємо залишатися в Україні, доки триває війна, до перемоги, щоб розділити цю мить радості з українцями», - зазначають іноземні волонтери.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору