Поліцейські порахували повій на Черкащині

28 січня 2019, 14:54

У 2018 році у Черкаській області виявили 28 осіб, які займалися проституцією, та зафіксовано 34 адміністративні правопорушення.

Про це повідомили у Національній поліції України, інформує УНН.

Найбільше осіб, які займалися проституцією, виявили на Дніпропетровщині, натомість в Івано-Франківській та в Криму - жодної.

Так, за кількістю осіб, які вчинили адміністративні правопорушення за статтею 181-1 КУпАП "Заняття проституцією" лідирує Дніпропетровська область - 169 осіб. За нею Одеська область - там виявили 160 осіб. Далі Миколаївська - 97 осіб. У місті Київ - 85.

Водночас, жодної особи, яка займалася проституцією, правоохоронці не виявили в Івано-Франківській області та АР Крим. У Волинській області виявили одну особу, у Чернігівській - 3, а у Чернівецькій - 6.

Загалом у Дніпропетровській області виявили 278 адмінправопорушень за зайняття проституцією. В Одеській - 223, у Миколаївській - 174, у Херсонській - 98. У Києві минулого року виявили 87 адмінправопорушень. Жодних адмінправопорушень не виявили в Івано-Франківській облрасті та в Криму.

Читайте також: Черкаська «полуничка» або Як місцеві журналісти повій «знімали» та “Нічні метелики” дореволюційних Черкас: наприкінці ХІХ століття в місті з’явився будинок розпусти.

Коментарі

мыкола сказав:

нашим ментам больше нечим занятся кроме чем проституток ганять ,помоему ето дикость в 21 веке

Вгору