Андрій Бортник про два останні снігопади

28 січня 2019, 14:20

Вечором 25 січня, коли ще тривала робота з ліквідації наслідків снігопаду 24 січня, отримали прогноз про наступний сильний снігопад з 26 на 27 січня. Враховучи, що не всі машини та трактори мають по два екіпажі, прийняв рішення про закінчення розчистки провулків. Треба було підготувати техніку до нового снігопаду та дати людям хоч трохи відпочти. Завдяки КП ЧЕЛУАШ, що взяли на себе розчищення тротуарів після снігопаду 24 січня, хоч цим питанням могли не займатись.

О 7 ранку 26 січня при температурі -7 випав непрогнозований замерзаючий дощ чи мряка, і на дорогах утворилась ожеледиця. Вимушені були боротись із наслідками. Подолали в нормативний час, але все рівно отримали багато невдоволених коментарів, що ожеледиця все ж таки була. Це зима. Інші міста не знають про можливість превентивної обробки, не мають таких технологій, і завжди долають наслідки. В нас же всі швидко звикли до гарного. Приношу свої вибачення, але цю ситуацію ми не змогли передбачити. Наші можливості, на жаль, не безмежні.

Знаючи про наступний снігопад, не стали дочищати вулиці до асфальту, лишивши трохи снігу. Він не був слизький, а допоміг нам почати вносити сіль та реагент за чотири години до початку наступного снігопаду, і сіль не зметало при цьому з дороги. 

Протягом останньої доби обробили сіллю 575 км доріг (по кілька разів кожну вулицю протягом снігопаду).
287 км обробили реагентами. 1366 км розчистки тільки нашою технікою. Більш ніж 2500 км загального кілометражу.

Пройшовши основні автомагістралі, перемички та другорядні вулиці встигли навіть приступити до розчистки провулків. Розширювали вулиці автогрейдером і підправляли трактором. Отримали догану від ЧЕЛУАШ за нерозчищені вали на зупинках і переходах. Не буду коментувати, приношу свої вибачення. Приступимо до цього сьогодні, оскільки було понад 1,5 доби безперервної праці, тримати людей довше - вже небезпечно.

Нагадаю, що і надалі відкриті вакансії водіїв та трактористів. Також залучаємо людей із власною снігоприбиральною технікою. Якщо хтось має таких знайомих, або просто поширить це, буду безмежно вдячний. 

Цієї ночі в місті працювало чотири одиниці нашої техніки - два трактори та два солерозкидача. 

З приємних новин - отримали новий шнекоротор виробництва ЕС. Орендували трактор Т150, бо на виготовлення власного заводу потрібно 45 діб. Ще один трактор МТЗ, потужністю 130 кінських сил, очікуємо протягом 5 днів, шнекоротор на нього вже є в наявності. 

Хотілось бі ще раз запевнити, що робимо все від нас залежне, що б пересування автодорогами міста було максимально комфортним. 

Коментарі

Черкащанка сказав:

А куди ви діли снігоприбиральну машину (це та, що “лапами” загрібає сніг на транспортерну стрічку, а сніг скидається зразу у машину)? Кажуть прибиральники, що її порізали на металобрухт. Це – правда? Наробили гори снігу, прибираючи дороги, а пішоходам пройти важко. Місимо сніг, залазимо із льодових гір у транспорт і мріємо про нового мера.

Ольга сказав:

http://vikka.ua/news/12973-vihidnimi-na-cherkaschini-zi-snigovogo-polonu-vizvolyali-shist-karet-shvidkoi-video.htm
А нам тут так все “красиво” розповідають! Головне – результат, а не відзвітувати, скільки суміші висипали та скільки тракторів прибирало!

Вгору