Податківці звітують, що відповіли на звернення майже півсотні черкащан

17 квітня 2014, 15:52

Право на звернення є одним з найбільш важливих прав громадян, спрямоване на їх конституційний захист та зміцнення законності і правопорядку. Гарантують право на звернення: Конституція та Закон України “Про звернення громадян”.

За перший квартал 2014 року до ДПІ у м. Черкасах надійшло 46 індивідуальних звернень громадян. Серед яких 17 черкасців надали перевагу особистому спілкуванню з керівництвом інспекції.

Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Він зазначив, що з 29 письмових звернень у 21-му громадяни інформували про можливі ухилення від сплати податків з боку їх сусідів та знайомих. Всі звернення розглянуті своєчасно та в повному обсязі.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що, відповідно до ст.8 Закону України “Про звернення громадян”, не підлягають розгляду письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Також не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

Стосовно роз’яснень положень Закону України “Про звернення громадян” черкасці можуть звертатись за адресою: вул. Хрещатик, буд.235, каб. 336, тел. 32-11-27.

Поділитись

Коментарі

Вгору