Душейкові повернули мисливські угіддя, які забрали за вказівкою Тулуба

17 квітня 2014, 16:52

Депутатові Черкаської облради, співзасновнику агрокорпорації «Дніпро» Петрові Душейкові повернули ТОВ «Мисливсько-рибальське господарство «Чорнобаївське», яке у нього забрали рішенням обласної ради за часів Сергія Тулуба, інформує Vechirka.net.

Це питання викликало жваве обговорення серед депутатів. Зокрема, депутат обласної ради Віталій Полях зазначив, що будучи головою комісії, яка вивчала це питання, він бачив, що по кожному із господарств практикувалося по 2-3 документи, яких не вистачало для законної дії цих мисливських господарств.

Депутат обласної ради Петро Євич згадав, як у 2002 році людей просили узяти ці угіддя, щоб ними хтось опікувався. Але потім повідміняли ці самі рішення, а люди приходили і просили дозволити їм продовжити працювати на угіддях, на яких вони вже почали роботу.

Водночас, прокурор області Віктор Миколенко сказав, що кілька днів тому до них приходив представник мисливського господарства і навів вагомі аргументи того, що процес був надуманий, однак для обласного прокурора стало несподіванкою, що це питання сьогодні розглядає сесія. Адже по закону, поки не буде судового рішення, розглядати питання на сесії обласної ради неможливо. Він пообіцяв, що в стислі терміни прокуратура проведе перевірку і аж тоді депутати зможуть проголосувати.

Петрові Душейкові також надали слово, він подякував за це. Адже за попередньої влади, за його словами «Тулуб тупнув ногою – і рішення було прийняте, хоч воно і було незаконне». Він зазначив, що це господарство не особисто його, у нього є 14 співзасновників. Вони об'єдналися, щоб не допустити київських та донецьких підприємців на Чорнобаївські землі, а нова влада захотіла забрати їх під себе. На даний час цими угіддями ніхто не користується. Кілька останніх років там навіть не було мисливського сезону.

Після тривалих обговорень депутати від «Батьківщини» закликали підтримати це рішення і його проголосували 73 голосами, що викликало схвальні відгуки представників господарства, які були на сесії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору