Побачити все: методи лікування та відновлення зору

11 листопада 2023, 14:00

Зір – це один із найцінніших подарунків, які ми отримали, і втрата або зниження зорових можливостей може суттєво вплинути на якість життя. Деякі проблеми із зором можуть бути спадковими, тоді як інші можуть виникати внаслідок захворювань, травм або старіння.

Одні з найкращих в Україні фахівці офтальмологічної клініки Visiobud знають, як зберегти зір та як відновити, коли його втрачено.  

Медики клініки пояснюють, що є кілька основних проблем із зором:

Катаракта

Це захворювання, під час якого спостерігається помутніння кришталика, який бере участь у фокусуванні променів світла на сітківку. Це помутніння погіршує зір та може поступово спричинити сліпоту при відсутності вчасного лікування. Хірургічне видалення катаракти та імплантація штучного кришталика є однією із найефективніших методів лікування.

Глаукома

Глаукома є захворюванням, яке пошкоджує зоровий нерв через підвищений тиск всередині очей. Лікування глаукоми включає прийом ліків, хірургічні процедури та спеціальні краплі для зниження тиску в очах.

Відшарування сітківки

Відшарування сітківки (або детахема) - це стан, при якому сітківка відділяється від її звичайного положення. Це може призвести до серйозного погіршення зору та потребує невідкладної медичної уваги.

Далекозорість та короткозорість

Очі можуть стикатися з проблемами фокусування, такими як далекозорість (гіперметропія) або короткозорість (миопія). Окуляри або контактні лінзи допомагають коригувати ці проблеми. Водночас можуть застосовуватися хірургічні методи.

Способи відновлення зору:

Хірургічні методи

  • Катарактальна хірургія: видалення проблемного кришталика та імплантація штучного.
  • Лазерна корекція зору: LASIK та інші хірургічні процедури для корекції аметропії.

Медикаментозне лікування

  • Ліки від глаукоми: зменшують тиск всередині очей.

Оптичні засоби

  • Окуляри: коригують різні види аметропії.
  • Контактні лінзи: для тих, хто віддає перевагу невидимим корекційним засобам.

Звісно, окрім наведених прикладів існує чимало й інших захворювань зору, якими не можна легковажити навіть якщо проблема проявляється не надто гостро. Маючи проблеми із зором, не потрібно відкладати звернення до медиків, адже втратити його можна дуже швидко. Фахівці клініки Visiobud проконсультують, діагностують та допоможуть підібрати лікування, яке стане найбільш ефективним у кожному окремому випадку.

Проблеми із зором, звичайно ж, не завжди з'являються у зрілому віці. Деякі недуги виникають ще в ранньому дитинстві, тому важливо їх вилікувати ще до того, коли хвороба розвинеться. Фахівці клініки Visiobud допомагають подолати хвороби зору й маленьким пацієнтам. Тим паче, сучасні технології дозволяють робити це безболісно та максимально ефективно.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору