Побачили багато нового, – мер Золотоноші розповів про поїздку до Барселони

15 лютого 2018, 17:15

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський та перший заступник Олег Масло нещодавно повернулися із Барселони, куди їздили переймати досвід. Передусім, цікавилися індустріальним парком та сонячними батареями.

- Ми дивились, як працюють реальні індустріальні парки, цікавилися, як їх створювали та якими кроками до цього йшли. Також побували на майданчику, де встановлені сонячні батареї. Ми подивилися, як вони функціонують та які є їхні різновидності. Побачили багато нового, - розповідає Віталій Войцехівський.

Міський голова зазначає, що такий новий досвід вкрай важливий. Адже у Золотоноші планується створення індустріального парку, також у місті роздумують і встановленням сонячних батарей, під останні вже навіть обрано ділянку.

Віталій Войцехівський додає, що фахівці з Барселони готові навіть надати консультації щодо того, як встановлювати сонячні батареї у Золотоноші.

- Поїздка однозначно була продуктивною. Ми повинні вивчати різний досвід, тому плануємо подивитися, як це працює ще і в Польщі, - зауважує Віталій Войцехівський.

Антон сказав:

Наверное за недвижимостью ездили. Некуда деньги стало девать. Войцеховскому неизвестно, что в Украине установка и сами поставки комплектующих солнечной энергетики значительно дешевле европейских.

Вгору