По Пацаєва, Піонерській і Руставі горіли автомобільні гаражі

08 червня 2015, 12:20

1

Протягом вихідних днів в області виникло 4 пожежі, три з яких в автогаражах м. Черкаси.

Так, 6 червня о 22:20 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №1 отримали повідомлення з автокооператива розташованого по вул. Пацаєва. Горів двоповерховий гараж. Через коротке замикання електропроводки вогонь ще до прибуття рятувальників встиг знищити покрівлю та пошкодити домашні речі.

2

7 червня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №2 о 14:06 ліквідували пожежу в металевому гаражі по вул. Піонерська. Цього разу причиною загорання стало порушення правил пожежної безпеки під час проведення зварювальних робіт. Господар, який працював з апаратом, закрив двері та пішов у справах, не помітивши, як на місці проведення робіт почали тліти домашні речі. У результаті пожежі вогонь знищив човен, який знаходився в середині та внутрішнє оздоблення гаража.

3

Цього дня ще одне загорання виникло о 17:00 в металевому гаражі по вул. Руставі. Пожежа, яка виникла через порушення правил безпеки під час проведення зварювальних робі під час ремонту автомобіля «ВАЗ-2106», охопила саму автівку та швидко поширилася на все приміщення. Після отримання повідомлення на місце загорання одразу прибули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №3 та навчальна пожежно-рятувальна частина інституту ім. Героїв Чорнобиля. Завдяки оперативному втручанню рятувальникам вдалося попередити поширення вогню на два сусідніх гаража, в яких від високої температури почало плавитися електрообладнання та деякі деталі іншого автомобіля.

За інформацією прес-служби УДСНС України в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору