Платники Черкас поповнили міську казну майже на півмільярда гривень

20 серпня 2015, 21:52

гроші

Місцевий бюджет Черкас за січень – липень 2015 року поповнився на суму понад 452,3 млн. грн., з яких майже 254,3 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб або 56,2% від загальної суми надходжень.

Про це інформує ДПІ у м. Черкасах.

Також одними з головних фінансово потужних складових доходів місцевого бюджету є єдиний податок, який склав майже 55,6 млн. грн. та плата за землю – понад 58,6 млн. грн.

Окрім того, бюджет м. Черкас отримав майже 13 млн. грн. екологічного податку та понад 37,1 млн. грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів).

У серпні п.р. до черкаського міського бюджету надійшло майже 43,5 млн. грн. податків і зборів. Про це повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа.

“Новації податкового законодавства суттєво розширили джерела наповнення місцевого бюджету. Завдяки цьому надходження податків мають позитивну тенденцію і дають змогу черкаській громаді реалізовувати соціальні та інші програми для добробуту нашого міста”, - зазначив Максим Криштопа.

 

Коментарі

Вгору