Планують відкрити влітку: у Черкасах триває ремонт приміщення кризового центру

18 квітня 2024, 13:02

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та його заступниця Марина Гаркава оглянули майбутній кризовий центр, який планують відкрити цього літа.

На сьогодні у приміщенні триває ремонт. На другому поверсі завершено підготовчі роботи. Також проведено опалення та електрику, замінено вікна на металопластикові, триває встановлення дверей. Після покращення погодних умов планується ремонт та перекриття даху.

“Кризовий центр стане важливою складовою боротьби з домашнім насильством у місті. Він допомагатиме жителям подолати стрес та знайти опору в житті після пережитого", - переконаний Бондаренко.

Заступниця міського голови Марина Гаркава додала, що у майбутньому закладі планується створити 2 спеціалізовані служби з протидії насильству.

“Тут буде денний центр з кризовою кімнатою та притулок, де до півроку зможуть перебувати й отримувати соціально-психологічну допомогу близько 50 осіб”, - розповіла Марина Гаркава.

Це спільний проєкт територіальної громади Черкас, Червоного Хреста та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у межах проєкту "Міста і громади, вільні від домашнього насильства".

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору