Плакало від страху і не могло встати: у Черкасах нелюди викинули цуценя через плембрак (фото)

28 жовтня 2019, 14:41

Холодним осіннім ранком маленька Ізі в одну мить лишилася теплої домівки через свою хворобу. Перелякане цуценя опинилося на вулиці через недобросовісних власників, які повісили на нього ярлик "плембрак" і викинули у двір багатоповерхівки.

Маленьке собача плакало від страху і не могло навіть встати, щоб кудись сховатися. Крики цуценя привернули увагу небайдужих людей, які відвезли його до ветлікаря.

У Черкаському міському товаристві захисту тварин "Друг" зазначають, що через рахіт собака дуже погано рухається. Лікарі назначили їй вітаміни, посилене недешеве харчування і необхідні ліки. Цуценя має всі шанси на повноцінне життя, але для цього потрібно виконувати всі рекомендації ветеринарів. А на це необхідні значні кошти.

"Дівчинку назвали Ізі, щоб вона якомога швидше просто навчилася ходити. Зараз на перетримку її взяла наша волонтер Женя, тобто крихітка забезпечена нормальним доглядом і турботою. Все, що нам потрібно - трішки вашої віри і фінансової підтримки. І тоді та, яку зрадили через хворобу, почне своє нове щасливе життя.

Як допомогти:

р/с 26004060090563
МФО 354347 Черкаське ГРУ Приватбанк
отримувач - ОО ЧГОЗЖ "Друг"
код ЄДРПОУ 35523628

Карта 5169360002450272 Рекункова Ю. А
з поміткою "для Ізі"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору