Після візиту мобільної групи боржники с. Білозір’я сплатили 57 тис грн аліментів

13 березня 2018, 14:12

Близько 57 тис грн заборгованості зі сплати аліментів надійшло на рахунки матерів після того, як минулого тижня боржників с.Білозір’я Черкаського району відвідала мобільна група Головного територіального управління юстиції.

Нагадаємо, що 6 лютого цього року вступив в силу закон №7277, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів. Одним із дієвих засобів впливу на боржників став виїзд до них мобільних груп. Працівники державної виконавчої служби вручають боржникам чи їхнім родичам повідомлення, роз’яснють відповідальність за несплату аліментів, вивчають майновий стан та описують майно.

Також станом на сьогодні державними виконавцями області винесено більше 3,2 тисячі постанов про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, у праві виїзду за кордон, на користування зброєю та полювання.

– Місяць роботи нового закону показав, що він передбачає дієві засоби впливу на боржників та змушує їх розраховуватися із заборгованістю, що накопичувалася роками, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Так, у Звенигородському районі розрахувалися зі своїми дітьми два боржники, які не платили 8 років. Від них надійшло 74,2 та 82,3 тисячі гривень. У Чигиринському та Христинівському районах чоловіки розрахувалися з боргами за 6 років, сплативши по 81,3 та 70,7 тисячі відповідно.

Загалом з початку року державними виконавцями стягнуто майже 13 мільйонів гривень аліментів для 15,5 тисяч дітей.

За повідомленням прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору