Після страйку селян у САД повідомили, коли відремонтують дорогу до Геронимівки (фото, відео)

20 вересня 2018, 13:18

Після страйку селян у САД повідомили, коли відремонтують дорогу до Геронимівки

Активісти, які сьогодні вранці перекрили дорогу біля Черкаського інституту пожежної безпеки, вимагали негайного початку капітального ремонту дороги на Геронимівку. Натомість їм пообіцяли лише ямковий.   

Про це повідомляє кореспондент «Про все».

Після страйку селян у САД повідомили, коли відремонтують дорогу до Геронимівки

- Ямковий ремонт закінчимо за тиждень, і гроші на це візьмемо із тих, що мали використати на розмітку та експлуатаційне утримання, - прокоментував Генадій Андреєв, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Після страйку селян у САД повідомили, коли відремонтують дорогу до Геронимівки

Нагадаємо, активісти вже проводили подібну акцію в серпні, тоді людям пообіцяли, що ремонт дороги почнеться 15 вересня. Проте роботи так і не почалися, адже Антимонопольний комітет заблокував процедуру розкриття тендеру, тому що підприємець оскаржив свої дії. Його заяву комісія розглядатиме першого жовтня. Тобто скаргу підприємця або приймуть і не допустять до тендеру, або відбудеться повторна процедура. Фактично новий тендер має відбутися 15 жовтня, а сезон ремонту доріг триває до кінця жовтня.

За словами заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, імовірно, що на аварійній ділянці дороги зроблять лише ямковий ремонт, а вже навесні - середній поточний за 34 мільйони.

Також заступник голови Черкаської ОДА наголосив, що під час дощів роботи не проводитимуться, ремонтуватимуть дорогу лише в перервах між зливами.

Борис сказав:

А коли розпочнеться ремонт (хоча би ямковий) на вулицях Смаглія та Олексія Панченка, які знаходяться в такомуж стані, по яких постійно рухається великоваговий транспорт після введення дороги через ліс? А сьогодні всі фури рухались по них об”їзджаючи перекриту дорогу. А міським депутатам та міському голові взагалі до цього часу немає, якого і так не вистачає на розподіл ВІДКАТІВ.

Володимир сказав:

Кілька фактів:
Дороги зроблено і полатано дуже мало.
Ваговий контрольбільше місяця просто відсутній.

Вгору