Підрядника, що ремонтував бульвар Шевченка, покарають гривнею

22 березня 2018, 23:15

Підрядник, що виконував капітальний ремонт бульвару Шевченка, заплатить кошти до міського бюджету. Про це  “Інфомосту” повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, рішення щодо штрафу у 800 тис. грн вже ухвалив суд. Крім того, за власний кошт підрядник зобов’язався виправити недоліки, які виявились на бульварі.

– Звісно, ми також надамо йому негативний відгук за виконану роботу, – зазначив міський голова.

Як нагадує видання, представники департаменту архітектури та містобудування ЧМР звернулися у господарський суд Дніпропетровської області  з позовом до підприємства “Укрєвробуд 2013”. Позивач вимагав стягнення 840, 8 тис. грн. Зазначимо, що остання ухвала суду першої інстанції в  ЄРСР по цій справі датована 4 вересня 2017 року. Суд частково задовольнив позов і ухвалив стягнути на користь Департаменту архітектури та містобудування пеню за несвоєчасне виконання робіт у розмірі 447 673,69 грн та штраф у розмірі 196 007,50 грн, тобто йдеться про суму близько 650 тис. грн. 29 вересня Дніпропетровський апеляційний господарський суд повернув апеляційну скаргу “Укрєвробуд 2013” без розгляду, через несплату судового збору у повному обсязі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору